Bitwa Bramkarska

Co to jest Bitwa Bramkarska?

Bitwa Bramkarska jest cyklicznym turniejem dla bramkarzy piłkarskich, który odbywa się co roku we Wrocławiu. Ta unikatowa forma rozgrywek przypadła do gustu wielu golkiperom, którzy z całej Polski przyjeżdżają do stolicy Dolnego Śląska, aby poczuć smak rywalizacji ze swoimi kolegami po fachu.

Bitwa Bramkarska to pojedynek dwóch bramkarzy na specjalnie przygotowanym boisku wyposażonym w dwie bramki ustawione na przeciwko siebie. Każdy mecz trwa 2 minuty. Celem golkiperów jest zdobycie jak największej ilości goli, a przy tym skuteczna obrona własnej bramki. Bramkarze mogą rzucać, strzelać z ziemi lub z powietrza. Na zwycięzców czekają znakomite nagrody ufundowane przez Partnerów Akademii SELLS/MASITA.

Szczegółowe informacje dostępne są na funpage’u oraz na www.bitwabramkarska.pl

Zapisy do „III Bitwy Bramkarskie” rozpoczęte!

Jesteś bramkarzem? Lubisz piłkę nożną? Masz ducha walki, a sportowa rywalizacja to Twoja pasja? Jeśli TAK- ta impreza jest właśnie dla Ciebie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy to rejestracji na stronie internetowej www.bitwabramkarska.pl.

Akademia Bramkarska Total Goalkeeping zaprasza 21 czerwca 2014r. na Stadion Olimpijski we Wrocławiu, gdzie odbędzie się trzecia edycja unikatowej w skali kraju „Bitwy Bramkarskiej”.

Do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie ponad 160 bramkarzy z całej Polski. Będą oni rywalizować między sobą w pojedynkach 1×1 na 7 specjalnie przygotowanych boiskach. Relację z zeszłorocznej imprezy znajdziesz tutaj (https://www.youtube.com/watch?v=r8HbQQEHPOk ).

Patronat nad wydarzeniem objął Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. Partnerami technicznymi są Masita oraz Sells.

Program, szczegółowy regulamin oraz możliwość zgłoszenia się do rywalizacji znajdziesz na stronie internetowej www.bitwabramkarska.pl Koszt wzięcia udziału w imprezie wynosi 30 zł. W pakiecie startowym wszystkim uczestnikom zapewniamy koszulkę, obiad, wodę oraz dyplom. Zapraszamy także na nasz fanpage, na którym dostępne są najświeższe informacje (www.facebook.com/BitwaBramkarska). Obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

W tym roku powiększamy pole rozgrywania Bitwy Bramkarskiej. Tydzień przed imprezą główną, a dokładnie 15 czerwca 2014 roku bramkarze będą rywalizować w Starogardzie Gdańskim na Stadionie im. Kazimierza Deyny. Zgłoszenie przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza w zakładce „Bitwa Pomorze” na www.bitwabramkarska.pl

II Bitwa Bramkarska

II Bitwa bramkarska odbyła się 22 czerwca 2013 roku na Kompleksie Piłkarskim Oławka we Wrocławiu. Organizatorzy przygotowali siedem boisk, na których rywalizowało ponad 120 bramkarzy z całej Polski.

W trakcie imprezy rozegrano ponad 500 meczów w trzech turach, które wyłoniły zwycięzców w siedmiu kategoriach wiekowych. Sponsorem nagród głównych była firma REUSCH. Każdy uczestnik otrzymał także pamiątkowy dyplom oraz gadżety ufundowane przez pozostałych Partnerów.

Gośćmi specjalnymi, którzy zawitali do Wrocławia był znakomity trener bramkarzy Daniel Pawłowski oraz Prezes Fundacji PiłkaCV – Jakub Jagiełło.

W trakcie eventu każdy z przybyłych miał szansę wygrać w licznych konkursach gadżety nadesłane przez wspierających imprezę bramkarzy i trenerów z Ekstraklasy m.in. rękawice bramkarskie Mariana Kelemena, bluza z autografem Sergieya Pareiko czy też oryginalny szalik Malaga FC.

Wydarzeniu towarzyszył cel charytatywny. Była nim zbiórka na rzecz Ewy Kieryk, poszkodowanej kibicki FC Liverpool, która w nieszczęśliwym wypadku straciła obie nogi.

KIX_0508 KIX_0538 KIX_0659

 

 

I Bitwa Bramkarska

I Bitwa Bramkarska odbyła się 13 maja 2012 roku na Polach Marsowych we Wrocławiu. Był to inauguracyjny turniej dla bramkarzy po raz pierwszy zorganizowany w naszym kraju.

Wystąpiło w niej ponad 90 golkiperów, głównie z rejonu Dolnego Śląska, choć nie brakowało także przyjezdnych z odległych zakątków Polski.

BITWA BRAMKARSKA2012 053 BITWA BRAMKARSKA2012 075 Kasprzik w natarciu
Promocja Bitwy - Rynek 005 Promocja Bitwy - Rynek 012 Promocja Bitwy - Rynek 034

 

 

 

 


Related Articles

RedBull OffGolf

Pierwsza taka impreza na terenie Wrocławia. Pograj w golfa w mieście z RedBull i Acapulco.pl 19.06.2009 na terenie Wrocławia, dzięki

Acapulco oficjalnym partnerem portalu www.fightingclub.pl!

Podjęcie współpracy z czołowym zawodnikiem polskiego MMA Damianem Grabowskim oraz przyszłą gwiazdą tej dyscypliny Tyberiuszem Kowalczykiem zaowocowało zainteresowaniem ze strony

Toya Golf

Toya Golf zwróciła się do nas z propozycją współpracy przy organizacji Davida Leadbettera Golf Academy. Jest pierwszą taką Akademią w Polsce oraz w