Fundacja Acapulco Wings

Rusza nowy projekt – Acapulco Wings.

Acapulco Wings to fundacja, która zajmuje się profesjonalnym rozwojem młodych sportowców, muzyków i innych artystów. Dzięki naszemu doświadczeniu, starannie skompletowanej kadrze oraz zaangażowania ludzi, którzy uwierzyli w nasz projekt pomagamy młodym ludziom w spełnianiu ich marzeń, w dążeniu do celów.

Te dwie dziedziny są naszą ogromną pasją, dlatego też chcemy je rozwijać przede wszystkim we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Fundacja ściśle współpracować będzie z serwisem narzedzia24.pl oraz pozostałymi partnerami. Wspólnie stworzymy warunki do rozwoju wielu utalentowanym dzieciakom.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy ludźmi, którzy wiedzą jak działa świat sportu. Jesteśmy sportowcami, którzy na własnej skórze doświadczyli wszelkich wad i zalet systemu. Jesteśmy tymi, którzy musieli walczyć i drogą wielu wyrzeczeń dążyć do celów.
Wiemy czego potrzebuje młody sportowiec, wiemy jak powinien działać profesjonalny klub, wiemy jak powinna wyglądać ścieżka kariery.

Dzisiaj chcemy się tym podzielić i dać możliwość rozwoju młodym utalentowanym ludziom, zapewniając im wszelkie niezbędne środki. Pragniemy aby każdy utalentowany dzieciak mógł się rozwijać twórczo pod okiem doświadczonych specjalistów danej dziedziny, którzy swoim podejściem pozwolą w twórczy sposób rozwijać talenty młodych ludzi.

Celem Fundacji jest:
1) promocja osób utalentowanych do 30 roku życia,
2) działalność w zakresie organizacji wypoczynku, dla osób do 30 roku życia ,
3) działalność w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu, wśród osób do 30 roku życia,
4) działalność w zakresie upowszechniania kultury muzycznej, wśród osób do 30 roku życia,
5) wspieranie różnych form aktywności społecznej i kulturalnej,
6) sprawowanie opieki nad młodymi sportowcami i artystami,
7) działalność charytatywna.

Więcej informacji wkrótce  🙂


Related Articles

Total Summer Camp już za nami

Młodzi bramkarze właśnie zakończyli zgrupowanie na letnim obozie w Świdnicy. Zorganizowane zostały 2 turnusy. W letnich zgrupowaniach Akademii Bramkarskiej Total

The World Games 2017 we Wrocławiu

Wielkie święto sportu… Międzynarodowe wydarzenie… Promocja miasta i kraju w świecie… Ale przede wszystkim wyjątkowa idea promowania ruchu i zdrowego

Acapulco.pl oficjalnie managementem Tyberiusza Kowalczyka

  Tyberiusz Kowalczyk, znany, jako polski strongman od niedawna jest reprezentowany na arenie polskiej, jak również międzynarodowej przez Acapulco.pl Pierwszym