Hip Hop Kemp już za nami

Hip Hop Kemp już za nami

Przez ostatnie kilka dni Czechy stały się ponownie stolicą muzyki hip- hopowej. To tam po raz kolejny odbył się międzynarodowy festiwal Hip Hop Kemp.

Hip Hop Kemp ruszył 21 sierpnia i trwał 3 dni. Już w środę 20 sierpnia został zorganizowany oficjalny warm-up. Wydarzenie to corocznie od 12 lat przyciąga tłumy ludzi z całej Europy. W tym roku pojawiło się tam także Acapulco. O wydarzeniu mogliście usłyszeć już w trakcie trwania organizowanego przez nas Race15mu.
W pierwszym dniu festiwalu na głównej scenie pojawił się Cello Green, znany między innymi z utworu „Crazy”, który zaostrzył apetyt na kolejne koncerty. Wszyscy spragnieni dobrej muzyki ponownie się nie zawiedli. Wystąpiła także legenda amerykańskiej sceny hip-hopowej KRS- One, którego mieliśmy okazję zobaczyć we Wrocławiu na Race15mie.
Wśród licznych koncertów na paru scenach pojawili się również tacy giganci jak Onyx & Snowgoons, Dilated Peoples, Bizarre Ride 2 The Pharcyde.
Nie brakowało także polskiego akcentu. Mogliśmy zobaczyć Ten Typ Mes, OSTR & Marco Polo, Rasmentalism czy Eripe & Quebonafide.
Koncerty trwały codziennie do późnych godzin nocnych. Przyjezdni fani dobrego rapu mogli korzystać z pola namiotowego. Wybór gwiazd światowego formatu ponownie przyciągnął pokaźną liczbę uczestników. Festiwal i tym razem zaliczamy do udanego.

 

Zobacz występ polskich raperów:

hh  hop

kemp  kemp3 krs kemp2

 


Related Articles

Acapulco AWF Party

Kolejna impreza zorganizowana przez Acapulco – AWF party. 19.11.2009 w klubie ‚Oławska 9’ odbyła się impreza ‚Acapulco AWF party’. Za

KK Oleśnica

KK Oleśnica to klub, który założony został w 2014 roku i rywalizuje na co dzień na parkietach II ligi koszykówki

Wspólpraca z firmą „ProGreen”

Z początkiem sezonu letniego „ProGreen”, firma zajmująca się zakładaniem profesjonalnych terenów zielonych – m.in. na stadionach sportowych – zaprosił nas