Hip Hop Kemp już za nami

Hip Hop Kemp już za nami

Przez ostatnie kilka dni Czechy stały się ponownie stolicą muzyki hip- hopowej. To tam po raz kolejny odbył się międzynarodowy festiwal Hip Hop Kemp.

Hip Hop Kemp ruszył 21 sierpnia i trwał 3 dni. Już w środę 20 sierpnia został zorganizowany oficjalny warm-up. Wydarzenie to corocznie od 12 lat przyciąga tłumy ludzi z całej Europy. W tym roku pojawiło się tam także Acapulco. O wydarzeniu mogliście usłyszeć już w trakcie trwania organizowanego przez nas Race15mu.
W pierwszym dniu festiwalu na głównej scenie pojawił się Cello Green, znany między innymi z utworu „Crazy”, który zaostrzył apetyt na kolejne koncerty. Wszyscy spragnieni dobrej muzyki ponownie się nie zawiedli. Wystąpiła także legenda amerykańskiej sceny hip-hopowej KRS- One, którego mieliśmy okazję zobaczyć we Wrocławiu na Race15mie.
Wśród licznych koncertów na paru scenach pojawili się również tacy giganci jak Onyx & Snowgoons, Dilated Peoples, Bizarre Ride 2 The Pharcyde.
Nie brakowało także polskiego akcentu. Mogliśmy zobaczyć Ten Typ Mes, OSTR & Marco Polo, Rasmentalism czy Eripe & Quebonafide.
Koncerty trwały codziennie do późnych godzin nocnych. Przyjezdni fani dobrego rapu mogli korzystać z pola namiotowego. Wybór gwiazd światowego formatu ponownie przyciągnął pokaźną liczbę uczestników. Festiwal i tym razem zaliczamy do udanego.

 

Zobacz występ polskich raperów:

hh  hop

kemp  kemp3 krs kemp2

 


Related Articles

HIP-HOP Fiesta

Pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście. Wielu artystów, jedna scena, dużo dobrej rapowej muzyki. Takie coś nie zdarza się

Acapulco AWF Party

Kolejna impreza zorganizowana przez Acapulco – AWF party. 19.11.2009 w klubie ‚Oławska 9’ odbyła się impreza ‚Acapulco AWF party’. Za

WITAMY NA NOWEJ STRONIE ACAPULCO.PL

Nareszcie możemy Was oficjalnie powitać na nowej stronie Acapulco.pl!. Nowy sezon, nowy layout, nowa jakość. Śledźcie nas na bieżąco bo