Hip Hop Kemp już za nami

Hip Hop Kemp już za nami

Przez ostatnie kilka dni Czechy stały się ponownie stolicą muzyki hip- hopowej. To tam po raz kolejny odbył się międzynarodowy festiwal Hip Hop Kemp.

Hip Hop Kemp ruszył 21 sierpnia i trwał 3 dni. Już w środę 20 sierpnia został zorganizowany oficjalny warm-up. Wydarzenie to corocznie od 12 lat przyciąga tłumy ludzi z całej Europy. W tym roku pojawiło się tam także Acapulco. O wydarzeniu mogliście usłyszeć już w trakcie trwania organizowanego przez nas Race15mu.
W pierwszym dniu festiwalu na głównej scenie pojawił się Cello Green, znany między innymi z utworu „Crazy”, który zaostrzył apetyt na kolejne koncerty. Wszyscy spragnieni dobrej muzyki ponownie się nie zawiedli. Wystąpiła także legenda amerykańskiej sceny hip-hopowej KRS- One, którego mieliśmy okazję zobaczyć we Wrocławiu na Race15mie.
Wśród licznych koncertów na paru scenach pojawili się również tacy giganci jak Onyx & Snowgoons, Dilated Peoples, Bizarre Ride 2 The Pharcyde.
Nie brakowało także polskiego akcentu. Mogliśmy zobaczyć Ten Typ Mes, OSTR & Marco Polo, Rasmentalism czy Eripe & Quebonafide.
Koncerty trwały codziennie do późnych godzin nocnych. Przyjezdni fani dobrego rapu mogli korzystać z pola namiotowego. Wybór gwiazd światowego formatu ponownie przyciągnął pokaźną liczbę uczestników. Festiwal i tym razem zaliczamy do udanego.

 

Zobacz występ polskich raperów:

hh  hop

kemp  kemp3 krs kemp2

 


Related Articles

Wrocław Odra Festival 2K12

WROCŁAW ODRA FESTIVAL to wielowymiarowe przedsięwzięcie mające na celu połączenie wielu zajawek i dyscyplin sportowo – kulturalnych w celu pamiętnego

Wrocław Odra Festival 2K12 za nami…

Wrocław Odra Festival 2K12 za nami…Pragniemy podziękować partnerom, artystom, sponsorom, oraz wszystkim Wam, którzy tam z nami byliście za pomoc

Acapulco Snow Party

Kolejna impreza tematyczna zorganizowana przez Acapulco przy współpracy przyjaciół i znajomych. Acapulco Snow Party to impreza zorganizowana przy pomocy: Czerwonej