Kolejne zwycięstwo naszej drużyny – UM Acapulco!

Ostatniej niedzieli (11.05.14) rozegrany został kolejny mecz na pierwszoligowych parkietach w rozgrywkach Wronby. Nasza drużyna UM Acapulco zmierzyła się z Usłyszeć Afrykę, której ten sezon nie przyniósł wielu wygranych. Mecz rozpoczął się dla naszych zawodników znakomicie, szybko objęliśmy wysokie i bezpieczne prowadzenie. Po pierwszych 10 minutach nasza przewaga wynosiła aż 17 punktów. W drugiej kwarcie zawodnikom drużyny przeciwnej udało się odrobić znaczą część poniesionych wcześniej strat i nasza przewaga do przerwy wynosiła tylko 4 pkt. Bardzo dobra gra w drugiej połowie Kajetana Maćkowiaka ,  Pawła Prostaka (oboje po 14 pkt) i Marka Pawlaka (13 pkt) pozwoliła naszej drużynie spokojnie kontrolować wynik meczu i doprowadzić drużynę do zwycięstwa, z wynikiem 59:49 .To już 4 zwycięstwo w bieżących rozgrywkach i z bilansem 4-1 zajmujemy drugie miejsce w grupie. Już za tydzień kolejny mecz i miejmy nadzieje kolejne zwycięstwo. Oby tak dalej, trzymamy kciuki!

UM Acapulco – Usłyszeć Afrykę 59:49 (28:11, 4:17, 15:9, 12:12)

UM Acapulco: Kowalski Piotr 8, Maćkowiak Kajetan 14, Gryszko Filip 3 (1), Pawlak Marek 13 (1), Prostak Paweł 14 (1), Dorobisz Tadeusz 4, Kardasz Damian 0, Wodzisławski Konrad 3

Usłyszeć Afrykę: Langowski Bartosz 18 (1), Hryciuk Sławomir 4 , Piechota Wojciech 8 (2), Czerkas Tomasz 7, Andrejczuk Marcin 4, Więcek Dominik 0, Żelaszkiewicz Jacek 2, Ograbek Krzysztof 6