Podsumowanie projektów Acapulco

by Kajetan Maćkowiak | 11 sierpnia 2014 17:00

Acapulco z przyjemnością prezentuje filmik podsumowujący ostatnie projekty. Dla wszystkich przygotowaliśmy naszą działalność w pigułce.

Acapulco uczestniczyło w ciekawych projektach które teraz me okazję przedstawić. Zajęliśmy się między innymi organizacją eventu motoryzacyjnego RACE15M 2014. Na tym międzynarodowym wydarzeniu gościem specjalnym był KRS- One. Mogliśmy również gościć Waldemara Kastę. Wsparliśmy także Bitwę Bramkarską, której pomysłodawcą jest Akademia Bramkarska Total Goalkeeping. Młodzi bramkarze sprawdzili swoje umiejętności na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Acapulco pojawiło się również na Wrocław Odra Festiwal oraz wsparło managementem sportowym jednego z najlepszych polskich strongmanów- Tyberiusza Kowalczyka.

Mamy też przyjemność reprezentować Martynę Mierzwę. Jest ona młodą golfistką, która rozpoczęła karierę zawodową. Od 9 lat Acapulco prowadzi również drużynę koszykarską Acapulco Wrocław Basketball Club, która sprawdza swoje umiejętności na wrocławskich parkietach. Udało się również nawiązać współpracę z Damianem Grabowskim, najlepszym zawodnikiem MMA wagi ciężkiej w Polsce.

W ostatnim czasie działo się sporo, uczestniczyliśmy w ciekawych projektach, o których przez cały czas dużo słychać. Postanowiliśmy podsumować naszą działalność krótkim wideo– mówi Kajetan Maćkowiak, właściciel Acapulco.
Zapraszamy do oglądania:

Source URL: http://acapulco.pl/podsumowanie-projektow-acapulco/