RACEISM – NAJLEPSZY EVENT MOTORYZACYJNY STANCE W POLSCE!

RACEISM – NAJLEPSZY EVENT MOTORYZACYJNY STANCE W POLSCE!

40 MILIONÓW ZŁOTYCH I KILKA TYSIĘCY OSÓB NA WROCŁAWSKIM STADIONIE!

OD FIATA 125P PO LAMBORGHINI!

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MOTORYZACYJNY RACE15M 2014 UWIEŃCZONY KONCERTEM ARTYSTY ŚWIATOWEGO FORMATU KRS-ONE ODBYŁ SIĘ W MINIONY WEEKEND NA STADIONIE MIEJSKIM WE WROCŁAWIU.

_DSC0128 (Kopiowanie) _DSC0129 (Kopiowanie) _DSC0271 (Kopiowanie)
_DSC0220 (Kopiowanie) _DSC0223 (Kopiowanie) _DSC0208 (Kopiowanie)

Niesamowite połączenie motoryzacji z kulturą hip hop, przyciągnęło na Stadion Miejski podczas ostatniego weekendu kilka tysięcy widzów oraz ponad 400 zmodyfikowanych samochodów z całego świata: USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Czech czy państw Skandynawskich. Na gości czekało mnóstwo atrakcji przewidzianych przez organizatorów. Były to między innymi zawody TimeAttack, w których zmodyfikowane samochody ścigały się na czas na specjalnie przygotowanej trasie po parkingu stadionu. Zawody „You Can Stance”, w których brały udział auta z zawieszeniem nawet do 5 mm nad ziemią, niektóre z nich przejechały tysiące kilometrów, żeby wziąć udział w evencie. W wydarzeniu uczestniczyło międzynarodowe jury, w którego skład wchodziły znane i cenione postaci w świecie modyfikacji samochodów, między innymi Rodolfo Lamestra z Californii, który jest założycielem najmłodszej i najbardziej rozwijającej się grupy w tej branży- Dapper. Wybrano także kilka najciekawiej zmodyfikowanych aut. Zwyciężyło BMW E91 serii 3 w combi, które nigdy wcześniej nie wychodziło w wersji M. Dodatkową atrakcją były pokazy driftu modeli RC, zawody breakdancowe, w których udział wzięli znani bboys reprezentujący światowy poziom oraz pokazy ulicznej sztuki graffiti na ścianach specjalnie do tego przygotowanych.

 

_DSC0180 (Kopiowanie) _DSC0145 (Kopiowanie) _DSC0153 (Kopiowanie)
_DSC0247 (Kopiowanie) _DSC0100 (Kopiowanie) _DSC0142 (Kopiowanie)

Nie lada atrakcją była obecność różnorodnych marek samochodów, od Trabanta, 300 konnego Fiata 125p po wyścigowe Mitsubishi, Toyoty, Subaru, BMW Porsche oraz Lamborghini. W każdy z tych samochodów zostały zainwestowane dziesiątki tysięcy złotych, aby nadać im wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dobrym przykładem jest Golf, który stał się żywą reklamą komiksów wydawnictwa Marvel. Właściciel nadał samochodowi klimat rodem ze świata Iron Mana. Kabina, szyby, kolory, gadżety- wszystko nawiązywało do pasji posiadacza auta.Na stadionie swoje stanowiska firmowe reprezentowały światowe marki związane z motoryzacją. Dodatkowo była dostępna także darmowa myjnia dla wszystkich, którzy chcieli aby ich pojazdy prezentowały się w nienaganny sposób.

RACE15M jest jedyną imprezą skupiającą tyle modeli i marek samochodów w jednym miejscu. W tym roku został utrzymany jej wysoki poziom właśnie dzięki taki licznej międzynarodowej reprezentacji. Cieszymy się, że możemy zgromadzić na naszym wydarzeniu tylu pasjonatów motoryzacji, którzy są w stanie przyjechać tysiące kilometrów, aby spotkać się razem, spędzić miło czas i zaprezentować swoje auta.”- mówi Adrian Kapica, współorganizator eventu.

_DSC0069 (Kopiowanie) _DSC0070 (Kopiowanie) _DSC0068 (Kopiowanie)
_DSC0091 (Kopiowanie) _DSC0113 (Kopiowanie) _DSC0093 (Kopiowanie)
_DSC0194 (Kopiowanie) _DSC0184 (Kopiowanie) _DSC0224 (Kopiowanie)

Sobotni wieczór był wyjątkowym wydarzeniem także dla miłośników, muzyki hip hop. Koncert rozpoczęły perspektywiczne zespoły związane z lokalną sceną rapową: TFK, GDW, JOT, BEEBOY, DŻEJPA, STYLU KONTRAST. Zestawienie gwiazd wieczoru było hołdem dla miłośników klasycznego brzmienia w hip hopie. Wystąpili: Vienio członek legendarnego składu Molesta/Ewenement, Waldemar Kasta założyciel doskonale znanej w całym kraju formacji K.A.S.T.A. SQUAD oraz uznawany za ojca hip hopu, członek legendarnej formacji Boogie Down Productions, czyli nikt inny jak sam KRS- ONE. Występ Amerykańskiego rapera długo zapadnie w pamięci wszystkich gości i samego artysty, który w samych superlatywach wypowiadał się na temat tego przedsięwzięcia, naszego kraju i publiki

To właśnie był prawdziwy Hip Hop!” – powiedział KRS-ONE o występie na RACE15M 2014, w wywiadzie dla Acapulco.pl. 

kocert

Frekwencja na evencie pokazała nam, że warto organizować tego typu wydarzenia, w szczególności z wykorzystaniem obiektów miejskich, które nie muszą świecić pustkami jak przez większość czasu. Zadowolenie widzów, kierowców i artystów było dla nas najważniejsze i mam nadzieje, że spełniliśmy ich oczekiwania” – mówi Kajetan Maćkowiak, współorganizator i właściciel agencji eventowej Acapulco.pl.

 

UWAGA!

Byłeś na RACE15M 2014? Chcesz aby Twoje zdjęcia pojawiły się w mediach i na naszej oficjalnej stronie?

napisz do nas: dominika@miromedi.webd.pl/acapulco_ !

 

RACE15M 2014 relacja!

 

 

Wywiad – KRS – ONE o prawdziwym hip hopie, koncercie we Wrocławiu – na evencie RACE15M 2014, Polskiej publiczności, HiphopKempie i wiele więcej!

 

 

Zapowiedź wywiadu dla Acapulco.pl – KRS-ONE!

 

 

Zapowiedź wywiadu dla Acapulco.pl – K.A.S.T.A!

 

Wszelkie informacje, zdjęcia i video-relacje znaleźć dostępne będą już wkrótce.

Kontakt dla mediów:

Dominika Leciejewska / PR Manager

tel. 533 533 252 / email: dominika@miromedi.webd.pl/acapulco_

GRUPA ACP

ul. Robotnicza 50

53 – 608 Wrocław

NIP: 894-285-34-74


Related Articles

WORLD GAMES 2K17 oficjalnym patronem WROCŁAW ODRA FESTIVAL 2K12

Wrocław Odra Festival – przedsięwzięcie mające na celu połączenie wielu zajawek i dyscyplin sportowo – kulturalnych w celu pamiętnego zakończenia

Acapulco.pl oficjalnie managementem Tyberiusza Kowalczyka

  Tyberiusz Kowalczyk, znany, jako polski strongman od niedawna jest reprezentowany na arenie polskiej, jak również międzynarodowej przez Acapulco.pl Pierwszym

DHL Wrocław Open

DHL WROCŁAW OPEN – największy i najbardziej prestiżowy turniej golfowy w Polsce. Międzynarodowy Turniej rangi European Challenge Tour z pula nagród