Total Summer Camp już za nami

Total Summer Camp już za nami

Młodzi bramkarze właśnie zakończyli zgrupowanie na letnim obozie w Świdnicy. Zorganizowane zostały 2 turnusy.

W letnich zgrupowaniach Akademii Bramkarskiej Total Goalkeeping, które odbyły się na obiektach OSiR Świdnica wzięło udział 40 golkiperów z całego kraju. Wśród nich znaleźli się reprezentanci kadr wojewódzkich, a także bramkarka naszej drużyny narodowej w kategorii U19 – Jessica Ludwiczak.

Zawodnicy podczas dwóch turnusów szlifowali formę pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Każdy z turnusów był świetnie zaplanowany. Treningi odbywały się trzy razy dziennie. W przerwach pomiędzy nimi szkoleniowcy TGK przedstawiali uczestnikom ciekawe prezentacje multimedialne podejmujące tematy techniki i taktyki gry bramkarza, odnowy biologicznej, czy wyżywienia. W wolnych chwilach zmęczeni golkiperzy odpoczywali na pobliskim basenie.

Na koniec zgrupowania rozegrana została obozowa Bitwa Bramkarska. Na zwycięzców czekały drobne upominki w postaci słodkości oraz bonów rabatowych do wykorzystania w sklepach R-GOL. Każdy otrzymał także pamiątkowy certyfikat wraz z ocenę uzyskanych umiejętności.

Partner Akademii firma Masita/Sells wyposażyła każdego uczestnika oraz trenerów w dedykowaną koszulkę, dzięki czemu wszyscy świetnie wyglądali.

Kolejne obozy bramkarskie TGK już zimą. Po więcej informacji zapraszamy wkrótce na www.totalgoalkeeping.pl oraz na www.facebook.com/TotalGoalkeeping

 


Related Articles

Słodki smak zwycięstwa wpisuje się na stałe!

W niedzielę 8 czerwca odbył się kolejny mecz drużyny UM Acapulco. Tym razem nasza pierwszoligowa drużyna zmierzyła się z Hustla.pl.

WITAMY NA NOWEJ STRONIE ACAPULCO.PL

Nareszcie możemy Was oficjalnie powitać na nowej stronie Acapulco.pl!. Nowy sezon, nowy layout, nowa jakość. Śledźcie nas na bieżąco bo

Projekty dla firmy „Trak-Oil”

Trak – Oil, dynamicznie rozwijająca się firma z sektora paliwowego, współpracująca z firmami transportowymi na terenie całego kraju podjęła z