Total Summer Camp już za nami

by Kajetan Maćkowiak | 1 sierpnia 2014 11:24

Młodzi bramkarze właśnie zakończyli zgrupowanie na letnim obozie w Świdnicy. Zorganizowane zostały 2 turnusy.

W letnich zgrupowaniach Akademii Bramkarskiej Total Goalkeeping, które odbyły się na obiektach OSiR Świdnica wzięło udział 40 golkiperów z całego kraju. Wśród nich znaleźli się reprezentanci kadr wojewódzkich, a także bramkarka naszej drużyny narodowej w kategorii U19 – Jessica Ludwiczak.

Zawodnicy podczas dwóch turnusów szlifowali formę pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Każdy z turnusów był świetnie zaplanowany. Treningi odbywały się trzy razy dziennie. W przerwach pomiędzy nimi szkoleniowcy TGK przedstawiali uczestnikom ciekawe prezentacje multimedialne podejmujące tematy techniki i taktyki gry bramkarza, odnowy biologicznej, czy wyżywienia. W wolnych chwilach zmęczeni golkiperzy odpoczywali na pobliskim basenie.

Na koniec zgrupowania rozegrana została obozowa Bitwa Bramkarska. Na zwycięzców czekały drobne upominki w postaci słodkości oraz bonów rabatowych do wykorzystania w sklepach R-GOL. Każdy otrzymał także pamiątkowy certyfikat wraz z ocenę uzyskanych umiejętności.

Partner Akademii firma Masita/Sells wyposażyła każdego uczestnika oraz trenerów w dedykowaną koszulkę, dzięki czemu wszyscy świetnie wyglądali.

Kolejne obozy bramkarskie TGK już zimą. Po więcej informacji zapraszamy wkrótce na www.totalgoalkeeping.pl[1] oraz na www.facebook.com/TotalGoalkeeping[2]

 

Endnotes:
  1. www.totalgoalkeeping.pl: http://totalgoalkeeping.pl/
  2. www.facebook.com/TotalGoalkeeping: https://www.facebook.com/TotalGoalkeeping?fref=ts

Source URL: http://acapulco.pl/total-summer-camp-2014-juz-za-nami/