Total Winter Camp 2014

81-1024×768

W dniach 17.02. – 23.03.2014 partner Acapulco.pl Akademia Bramkarska Total Goalkeeping (TGK) zorganizowała kolejny już zimowy obóz, podczas którego swoje umiejętności szlifowali bramkarze z całej Polski.

Zgrupowanie  odbyło się w Centrum Turystyczno – Sportowym (CTS) w Nowej Rudzie. Wzięło w nim udział 24 goalkeeperów z różnych rejonów naszego kraju. Nie zabrakło stałych bywalców, jak i nowych uczestników, którzy postanowili skorzystać z oferty TGK. Sponsorem obozu była firma Sells/Masita.

Każdy dzień obozowy wypełniony był zajęciami od rana do wieczora. „Zaczynaliśmy porannym treningiem stabilności, core lub jogi. Szczególnie ostatnia propozycja przypadła do gustu naszym obozowiczom, którzy po kilku dniach ciężkiej pracy mogli się zrelaksować i wyciszyć.” – powiedział nam manager Akademii. Oprócz zajęć przedśniadaniowych adepci goalkeepingu trenowali także codziennie w hali sportowej oraz na sztucznej murawie stadionu CTS. Wieczorami do dyspozycji klubu była kryta pływalnia.

O powodzeniu obozu świadczą zmęczone, ale uśmiechnięte twarze wszystkich uczestników. Kolejny wyjazd już latem. „Tym razem zmniejszamy limit miejsc, jednocześnie zwiększając liczbę turnusów do dwóch” – zdradza Artur Woźniak.

Wszystkich chętnych odsyłamy na fanpage klubu, gdzie otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące wszystkich projektów Akademii Bramkarskiej Total Goalkeeping.


Related Articles

Wrocław Odra Festival 2K12

WROCŁAW ODRA FESTIVAL to wielowymiarowe przedsięwzięcie mające na celu połączenie wielu zajawek i dyscyplin sportowo – kulturalnych w celu pamiętnego

David Leadbetter Golf Academy

Toya Golf zwróciła się do nas z propozycją współpracy przy organizacji Akademii Golfa Davida Leadbettera. Jest pierwszą taką Akademią w

Damian Grabowski w walce wieczoru na MMA ATTACK 3

Współpracujący z Acapulco.pl, najlepszy polski zawodnik MMA w kategorii ciężkiej – Damian Grabowski (16-1-0) wystąpi 27 kwietnia 2013 w walce