Total Winter Camp 2014

81-1024×768

W dniach 17.02. – 23.03.2014 partner Acapulco.pl Akademia Bramkarska Total Goalkeeping (TGK) zorganizowała kolejny już zimowy obóz, podczas którego swoje umiejętności szlifowali bramkarze z całej Polski.

Zgrupowanie  odbyło się w Centrum Turystyczno – Sportowym (CTS) w Nowej Rudzie. Wzięło w nim udział 24 goalkeeperów z różnych rejonów naszego kraju. Nie zabrakło stałych bywalców, jak i nowych uczestników, którzy postanowili skorzystać z oferty TGK. Sponsorem obozu była firma Sells/Masita.

Każdy dzień obozowy wypełniony był zajęciami od rana do wieczora. „Zaczynaliśmy porannym treningiem stabilności, core lub jogi. Szczególnie ostatnia propozycja przypadła do gustu naszym obozowiczom, którzy po kilku dniach ciężkiej pracy mogli się zrelaksować i wyciszyć.” – powiedział nam manager Akademii. Oprócz zajęć przedśniadaniowych adepci goalkeepingu trenowali także codziennie w hali sportowej oraz na sztucznej murawie stadionu CTS. Wieczorami do dyspozycji klubu była kryta pływalnia.

O powodzeniu obozu świadczą zmęczone, ale uśmiechnięte twarze wszystkich uczestników. Kolejny wyjazd już latem. „Tym razem zmniejszamy limit miejsc, jednocześnie zwiększając liczbę turnusów do dwóch” – zdradza Artur Woźniak.

Wszystkich chętnych odsyłamy na fanpage klubu, gdzie otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące wszystkich projektów Akademii Bramkarskiej Total Goalkeeping.


Related Articles

RedBull OffGolf

Pierwsza taka impreza na terenie Wrocławia. Pograj w golfa w mieście z RedBull i Acapulco.pl 19.06.2009 na terenie Wrocławia, dzięki

UM Acapulco

Drużyna koszykarska „Acapulco” powstała  z inicjatywy ambitnych, młodych ludzi którzy pragną rozwijać swoją pasję na wyższym poziomie. W 2005 roku

Kolejne zwycięstwo naszej drużyny – UM Acapulco!

Ostatniej niedzieli (11.05.14) rozegrany został kolejny mecz na pierwszoligowych parkietach w rozgrywkach Wronby. Nasza drużyna UM Acapulco zmierzyła się z