Toya Golf

Toya Golf

Toya Golf zwróciła się do nas z propozycją współpracy przy organizacji Davida Leadbettera Golf Academy. Jest pierwszą taką Akademią w Polsce oraz w tej części Europy środkowo – wschodniej. David Leadbetter jest uznawany za najlepszego instruktora golfa na świecie. Szkolił on wielką ilość zawodników startujących w najlepszych światowych turniejach. Jest znany ze swoich nowoczesnych i innowacyjnych metod szkolenia, które zostały docenione na całym świecie. Przede wszystkim jednak, do naszych zadań należało pozyskiwanie kluczowych klientów oraz wszelkie działania marketingowe na rzecz firmy.

Ponadto współorganizowaliśmy wiele eventów oraz turniejów golfowych, takich jak :

– DHL WROCŁAW OPEN (European Challenge Tour) , największy i najbardziej prestiżowy zawodowy turniej golfowy w historii Polskiego golfa z pulą nagród w wys. 150.000 euro.

– ARMADA DEUTSCHE BANK PRO-AM TOUR – cykl 6 turniejów gdzie amatorzy spotykają się z profesjonalistami organizowany na najbardziej prestiżowych polach golfowych w Polsce.

– LEXUS GOLF MASTER SERIES – cykl amatorskich turniejów golfowych organizowanych wspólnie z Polskim Związkiem Golfa.

– DRIVERY 2008 – gala rozdania golfowych “Oskarów” dla zasłużonych w świecie Polskiego golfa. Gala z bankietem do białego rana odbyła się we Wrocławskim Teatrze Lalek zgromadziła ponad 300 gości ze świata sportu,polityki i biznesu.

– Liczne turnieje (ponad 40 w 2 lata) na zlecenie prywatnych firm w ramach integracji relacji najlepszych klientów z firmą.

 

współpraca: PZG, Golf24,PGA


Related Articles

Total Winter Camp 2014

W dniach 17.02. – 23.03.2014 partner Acapulco.pl Akademia Bramkarska Total Goalkeeping (TGK) zorganizowała kolejny już zimowy obóz, podczas którego swoje

THE COOL KIDS po raz pierwszy w Polsce!

29 sierpnia 2014 roku w Katowicach w klubie Variete wystąpią niepowtarzalni Chuck Inglish i Sir Michael Rocks – cool dzieciaki

Gfinance

Gfinance to firma zajmująca się ubezpieczeniami, kredytami i inwestycjami zaproponowała nam współpracę przy wykreowaniu CI. Przy projektowaniu logotypu zależało nam