Toya Golf

Toya Golf

Toya Golf zwróciła się do nas z propozycją współpracy przy organizacji Davida Leadbettera Golf Academy. Jest pierwszą taką Akademią w Polsce oraz w tej części Europy środkowo – wschodniej. David Leadbetter jest uznawany za najlepszego instruktora golfa na świecie. Szkolił on wielką ilość zawodników startujących w najlepszych światowych turniejach. Jest znany ze swoich nowoczesnych i innowacyjnych metod szkolenia, które zostały docenione na całym świecie. Przede wszystkim jednak, do naszych zadań należało pozyskiwanie kluczowych klientów oraz wszelkie działania marketingowe na rzecz firmy.

Ponadto współorganizowaliśmy wiele eventów oraz turniejów golfowych, takich jak :

– DHL WROCŁAW OPEN (European Challenge Tour) , największy i najbardziej prestiżowy zawodowy turniej golfowy w historii Polskiego golfa z pulą nagród w wys. 150.000 euro.

– ARMADA DEUTSCHE BANK PRO-AM TOUR – cykl 6 turniejów gdzie amatorzy spotykają się z profesjonalistami organizowany na najbardziej prestiżowych polach golfowych w Polsce.

– LEXUS GOLF MASTER SERIES – cykl amatorskich turniejów golfowych organizowanych wspólnie z Polskim Związkiem Golfa.

– DRIVERY 2008 – gala rozdania golfowych “Oskarów” dla zasłużonych w świecie Polskiego golfa. Gala z bankietem do białego rana odbyła się we Wrocławskim Teatrze Lalek zgromadziła ponad 300 gości ze świata sportu,polityki i biznesu.

– Liczne turnieje (ponad 40 w 2 lata) na zlecenie prywatnych firm w ramach integracji relacji najlepszych klientów z firmą.

 

współpraca: PZG, Golf24,PGA


Related Articles

Warel

Warel to firma specjalizująca się w instalacjach elektrycznych. Tworząc system identyfikacji wizualnej zależało nam aby kojarzyło się ono bezpośrednio z branżą elektryczną.

Virtuality 360

Virtuality 360 to agencja, która prowadzenie działań marketingowych opiera na tworzeniu treści związanych z wirtualną rzeczywistością i rzeczywistością rozszerzoną. Promocję

WORLD GAMES 2K17 oficjalnym patronem WROCŁAW ODRA FESTIVAL 2K12

Wrocław Odra Festival – przedsięwzięcie mające na celu połączenie wielu zajawek i dyscyplin sportowo – kulturalnych w celu pamiętnego zakończenia