Tyberiusz „Tyberian” Kowalczyk vs Mariusz Pudzianowski

465
Tyberian Hor Kontra
Tyberian Ver

 Od 6 października Tyberiusz Kowalczyk przygotowywał się do walki z Marcinem Najmanem ustalonej na 16 grudnia w formule K1.

Wczoraj 26 listopada, na trzy tygodnie przed galą Marcin Najman wycofał się z pojedynku. Już kilka godzin później swoją chęć do podjęcia rękawic potwierdził najslynniejszy polski strongman, a od niedawna rowniez zawodnik sportow walki Mariusz Pudzianowski. W związku z tym, Tyberiusz Kowalczyk będzie walczył w Londynie ze swoim rywalem z zawodów strongmanów. Zmieniona została również formuła pojedynku z K1 na MMA.

Gala odbędzie się zgodnie z planem 16 grudnia w londyńskiej hali IndigO2. Podczas zawodów odbędzie się osiem pojedynków w formule MMA, w których zobaczymy również innych polskich zawodników: Damian Grabowski zmierzy się z Oli Thompsonem a Sebastian Grabarek z Paulem Reedem.

„Nie jestem specjalnie zaskoczony decyzją Najmana. Po jego zachowaniu wiedziałem, że ma coraz większe obawy. Jestem jednak troszkę rozczarowany gdyż czekałem na ten pojedynek z niecierpliwością, jak dziecko oczekuje na gwiazdkowe prezenty.Oczywiście razem z trenerem Batrą będziemy musieli przebudować formę treningu i przez najbliższe tygodnie pracować zupełnie inaczej, ale nie wywołuje to we mnie jakichkolwiek obaw. Z dużym spokojem przyjąłem informację o zmianie rywala i formuły walki. Po prostu kontynuuje swoje przygotowania.” mówi Tyberiusz Kowalczyk.

„W ogóle nie jestem zdziwiony wycofaniem się Najmana. Uważam, że walka z Pudzianem może okazać się bardziej interesującym widowiskiem. Przygotowywaliśmy się do tego pojedynku bardzo ciężko przez ostatnie tygodnie, teraz po prostu będziemy musieli dodać elementy zapasów i walki w parterze ze względu na zmianę formuły z K1 na MMA” mówi Bartosz Batra, trener Tyberiana.„Dla nas jako managementu Tyberiana jest to medialnie ciekawe posunięcie, mimo bardzo krótkiego czasu do walki. Mariusz Pudzianowski jest zdecydowanie lepszym sportowcem, a przede wszystkim lepszym człowiekiem od Marcina Najmana, co na pewno wpłynie na zainteresowanie tą walką, nie tylko mediów ale przede wszystkim fanów obu strongmanów w Polsce i na świecie. Takiego pojedynku „prawdziwych polskich gladiatorów”  nie byo od dłuższego czasu , a przy zaangażowaniu ogólnopolskiej telewizji ta walka w okresie przedświatęcznym ściągnie przed telewizory ogromną liczbe widzów. Tyberiusz ma duszę i charakter wojownika , więc na pewno pokaże nam świetne widowisko w walce z Mariuszem” mówi  Kajetan Maćkowiak – manager Tyberiusza Kowalczyka.

tablica6+

 

Wszelkich informacji udziela oficjalny management Tyberiusza Kowalczyka – Acapulco.pl

Sponsoring & Management – Kajetan Maćkowiak
kom . 502 722 653; e-mail: k1@miromedi.webd.pl/acapulco_

 Related Articles

RACEISM – NAJLEPSZY EVENT MOTORYZACYJNY STANCE W POLSCE!

40 MILIONÓW ZŁOTYCH I KILKA TYSIĘCY OSÓB NA WROCŁAWSKIM STADIONIE! OD FIATA 125P PO LAMBORGHINI! MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MOTORYZACYJNY RACE15M 2014

Dzialania z Toya Golf

Owocna współpraca z Wrocławską firmą Toya Golf na szerszą skalę. Działania marketingowe i nie tylko. Dla firmy Toya Golf wykonywaliśmy

„Niezwyklosci 2011” w Hali Ludowej

Tegoroczna zimowa edycja „Niezwykłości” odbyła się w dniach od 18 do 20 lutego. Z setkami wystawców, ekspertów naturalnych metod terapeutycznych,