Virtuality 360

Virtuality 360

Virtuality 360 to agencja, która prowadzenie działań marketingowych opiera na tworzeniu treści związanych z wirtualną rzeczywistością i rzeczywistością rozszerzoną. Promocję tego typu przeprowadza od samego początku do końca – zaczynając od tworzenia scenariusza i samego filmu, po opracowanie dedykowanych aplikacji i wykorzystanie całości podczas eventów. Swoją najnowszą produkcję stworzyli dla MK Cafe. Klip promuje kameralną i nowoczesną palarnię kawy, gdzie powstają mieszanki składane na wyłączne zamówienie. Film w całości oddaje klimat wnętrza kawiarni oraz prezentuje pracę prażalników i baristów. Virtuality 360 współpracowali również z: PZPN, World Games 2017, Inter Sport, 4F, czy Praktikerem i Super Pharmą. Współpracując z Virtuality 360 jesteśmy odpowiedzialni za prowadzenie działań Public Relations oraz media społecznościowe.


Related Articles

Halloween Party

Dnia 29.10.2009r. zorganizowaliśmy studencka impreza halloweenowa w klubie Lemoniada.    

Słodki smak zwycięstwa wpisuje się na stałe!

W niedzielę 8 czerwca odbył się kolejny mecz drużyny UM Acapulco. Tym razem nasza pierwszoligowa drużyna zmierzyła się z Hustla.pl.

Total Summer Camp już za nami

Młodzi bramkarze właśnie zakończyli zgrupowanie na letnim obozie w Świdnicy. Zorganizowane zostały 2 turnusy. W letnich zgrupowaniach Akademii Bramkarskiej Total