Wrocław Odra Festival 2K12

by Kajetan Maćkowiak | 2 grudnia 2013 11:31

Dnia 02.09.2012 Acapulco.pl razem z Centrum Sportów Wodnych Sharks,Urzędem Miasta Wrocław oraz Urzędem Marszałkowskim zorganizowało imprezę promującą Igrzyska Sportów Nieolimpijskich – WORLD GAMES które odbędą się w 2017 we Wrocławiu – WROCŁAW ODRA FESTIVAL 2K12. Na potrzeby imprezy zaprojektowaliśmy logo oddające swobodną atmosferę wakacji, i zawierające symbol sportów wodnych,które

Dnia 02.09.2012 Acapulco.pl razem z Centrum Sportów Wodnych Sharks,Urzędem Miasta Wrocław oraz Urzędem Marszałkowskim zorganizowało imprezę promującą Igrzyska Sportów Nieolimpijskich – WORLD GAMES które odbędą się w 2017 we Wrocławiu – WROCŁAW ODRA FESTIVAL 2K12. Na potrzeby imprezy zaprojektowaliśmy logo oddające swobodną atmosferę wakacji, i zawierające symbol sportów wodnych,które zagościły na samej imprezie. Dodatkowym zadaniem było zaprojektowanie od podstaw znaku identyfikującego Rancho Wrocławskie, na którego terenie odbywała się impreza. Do nazwy – Acapulco Sharks Rancho wykonaliśmy znak będący syntezą logotypów obu marek.

Wrocław Odra Festival to przedsięwzięcie, którego celem jest połączenie sportu, freestyle’u i dobrej muzyki. Podczas niedzielnej imprezy na Rancho Wrocław mieszczącym się przy ulicy Na Grobli 49 odbędą się zmagania w 11 dyscyplinach sportowych w tym w siedmiu, które znajdą się w programie The World Games 2017. Obok streetballu, siatkówki plażowej, regat motorowodnych i golfa zawodnicy będą wykonywać powietrzne ewolucje na wakeboardzie oraz na torze do skimboardu – specjalnie zbudowanym na potrzeby festiwalu. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji podzielą między siebie pulę nagród, która wynosi 20 tysięcy złotych.

Wrocław Odra Festival 2K12 to pierwsza edycja imprezy, której celem jest popularyzacja spędzania wolnego czasu nad Odrą, rozpowszechnienie terenów nadodrzańskich oraz budowa zainteresowania sportami uznawanymi za niszowe.

– Chcemy, żeby nasza impreza była dla wielu możliwością znalezienia nowego hobby oraz zintegrowania środowiska wrocławskiego sportu i rekreacji. Ponadto powstaje fundacja wspierająca młodych sportowców i artystów, aby korzystając z naszego doświadczenia profesjonalnie pokierować ich karierą łącznie ze wsparciem finansowym – kończy Kajetan Maćkowiak.

Organizatorami Wrocław Odra Festival 2K12 jest agencja reklamowo-eventowa Acapulco.pl oraz Sharks.pl – Centrum Sportów Wodnych.

 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zapraszamy do galerii[1].

Endnotes:
  1. galerii: http://miromedi.webd.pl/acapulco_/?gallery=wroclaw-odra-festival-2k12

Source URL: http://acapulco.pl/wroclaw-odra-festival-2k12-2/